JSME KASPER CZ

Společnost KASPER CZ s.r.o. působí na českém stavebním trhu od roku 1994, kdy pod názvem Střechy zahájila činnost jako divize firmy KASPER s.r.o. V roce 1997 jsme se osamostatnili. Od té doby pracujeme pod značkou KASPER CZ. Vyrábíme a českým, polským a slovenským zákazníkům dodáváme dřevěné nosné konstrukce pro rodinné domy, obchodní objekty, stavby občanské vybavenosti a atypické projekty.

Jsme výhradně česká firma se sídlem v podkrkonošském Trutnově.

 

Jsme významným dodavatelem dřevěných nosných konstrukcí

Do portfolia našich produktů patří zejména příhradové vazníky se styčníkovou deskou, klasické krovy i lepené dřevěné konstrukce a nosné stěnové dílce pro dřevostavby. Spolupracujeme s architekty, soukromými investory, municipalitami i samotnými tesaři. Dodáváme řešení na klíč včetně montáže na místě stavby, ale poskytujeme také odborné konzultace projektů, vypracování prováděcí dokumentace nebo výrobu dílčích prvků konstrukce krovů.

 

Jsme příznivci inovativních řešení

Sledujeme nejmodernější trendy a technologie. Do obměny strojového vybavení a softwaru investujeme nemalé prostředky. Tak můžeme zákazníkům nabídnout nejvyšší kvalitu zpracování našich nosných konstrukcí na bázi dřeva.

Výrobu vazníků a dřevěných nosných konstrukcí se styčníkovou deskou jsme si například osvojili mezi prvními v České republice. Jejich použitím při stavbě střech rodinných domů, velkorozponových konstrukcí hal a bednění mostů můžeme výrazně zkrátit proces realizace celého projektu.

Moderní CNC dřevoobráběcí centrum Hundegger K2i používáme od roku 2010. S jeho zapojením dosahujeme téměř neomezené variability tvarů krovů, vazníků, dřevěných panelů i lepeného lamelového dřeva.

 

Jsme zodpovědným zaměstnavatelem

Neustále pracujeme na kvalitě služeb. Lidé v KASPER CZ jsou alfou a omegou naší práce. Jejich vzdělávání a trvalému zlepšování pracovních podmínek proto věnujeme maximální pozornost. Od roku 2007 používáme manažerský informační systém K2, zavedli jsme také certifikovaný integrovaný systém řízení (ČSN EN ISO 9001, 14001 a 18001).

 

Partneři

Dřevostavby

 

Some description

Nevíte si rady?

Kontaktujte zákaznickou linku

Jsme tu pro vás od pondělí do pátku vždy od 8 do 18 hodin.

Telefon +420 499 827 300
Email podpora@kaspercz.cz

Jsme tu pro vás ...

... a vždy najdeme společné řešení