V pražských Holešovicích se ve dnech 4. - 7. 2. 2016 uskuteční již 11. ročník mezinárodního veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů. Veletrh je místem setkání předních odborníků, samotných výrobců, dodavatelů, architektů a široké veřejnosti.

Naše firma bude tradičně jedním z vystavovatelů. Není novinkou, že disponujeme jedním z nejmodernějších závodů v Evropě a specializujeme se na výrobu dřevěných nosných konstrukcí se styčníkovou deskou. Současně stále sledujeme aktuální trendy v užitých technologiích v oblasti zpracování dřeva. 

Na veletrhu se budeme prezentovat mimo jiné společně s Ing. arch. Jaroslavem Voceďálkem s jeho kubistickou lavicí, která se stala součástí pevného mobiliáře v kulturním centru UFFO v Trutnově.

Za povšimnutí jistě stojí stavby, které za poslední dobu společnost KASPER CZ realizovala, jako je Dům v oboře, Barokní sýpka v Břešťanech u Prahy, lanová dráha na Sněžku, Apartmány Medvědín, Eko centrum Stěžery nebo divadelní amfiteátr v polském městě Bytom. Brány veletrhu Dřevostavby na výstavišti v Praze se otevřou od 4. - 7. 2. 

Some description