Slovenský veletrh Coneco/Racioenergia, který se koncem března uskutečnil v Bratislavě, přivítal 95 017 návštěvníků.Společnost  KASPER CZ tím tak symbolicky zahájila své působení na Slovensku a zatím si vynaložené úsilí pochvaluje a považuje za úspěšný vstup na slovenský trh.

Some description

 

Výstavní areál na břehu Dunaje ve dnech 25. - 28. 3. 2015 přivítal širokou veřejnost, která se poprvé setkala i s naší firmou, kterou na slovenském trhu exkluzivně zastupuje společnost H2M s.r.o. Kolegové z naší nové bratislavské pobočky, získali mnoho kontaktů i konkrétních poptávek. KASPER CZ zde prezentovala své zajímavé reference, jako byla rekonstrukce lanové dráhy na Sněžku, Apartmány Medvědín, zimní stadion v Jičíně nebo oceněný Dům v Oboře jako Dřevěná stavba roku 2012 a představovala také současné trendy v užitých technologiích v oblasti zpracování dřeva. Stánek zaznamenal velký zájem o naše produkty, především šlo o dřevostavby a vazníky. Během 4 veletržních dnů také vzrostla návštěvnost našich webových stránek www.vaznikykasper.sk.

Samotné problematice dřevostaveb byla věnovaná i část odborného programu. „Den moderních dřevostaveb“, který přinesl zajímavé názory architektů a odborníků na technické aspekty dřevostaveb. Celkem se na ploše veletrhu o rozloze 35000 m2 představilo 487 vystavovatelů z 11 zemí světa.

 

Some description

Some description